Ahmet Yesevi Üniversitesi Turan Matbaasında Bilbord Baskı Makinesi Açılışı

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Mütevelli Heyet Üyesi Prof. Dr. Muhittin Şimşek, Ahmet Yesevi Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Kutalmış ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Nursoy tarafından 15 Nisan 2016 Cuma günü saat 10.30'da, Ahmet Yesevi Üniversitesi Turan Matbaasında Bilbord Baskı Makinesi Açılışı gerçekleştirildi.

Son teknoloji ürünü olan İnfiniti FY-3286T etiketli bilbord baskı makinesi 3 metre 20 santimetre eninde ve uzunluk olarak sınırsız baskı yapabilme kabiliyetine sahiptir. Ahmet Yesevi Üniversitesi'nin tüm bilbord baskısı reklam işleri ile zaman zaman da Türkistan Valiliği, Emniyet Müdürlüğü gibi devlet dairelerinin matbaa işleri de Turan Matbaası tarafından karşılanmaktadır.

 Ahmet Yesevi Üniversitesi Turan Matbaası Müdürü Ömer Selvi'den hem bilbord baskı makinesi hem de matbaanın genel çalışmalarıyla ilgili bilgi de alan Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız tarafından, Ahmet Yesevi Üniversitesi Turan Matbaası Müdürü Ömer Selvi'ye gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar için üstün hizmet ve çalışanlara da teşekkür belgesi verildi. Programın ardından Başkan Yıldız, matbaada yaptığı incelemelerin ve çalışanları ile yaptığı görüşmelerin ardından buradan ayrıldı.


Haber Resimleri