Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Kutalmış, Akademik ve İdari Personelle Akşam Yemeğinde Bir Araya Geldi

Ahmet Yesevi Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Kutalmış, 22 Nisan 2016 Cuma akşamı saat 18.00'da Üniversitenin Yesi Otelinde akademik ve idari personelle bir araya geldi.

Yemekli toplantıda konuşan Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Kutalmış, öncelikle 2015-2016 eğitim-öğretim yılının genel olarak bir değerlendirmesini yaptı. Daha sonra gerçekleştirilen faaliyetlerle ilgili bilgi veren Rektör Vekili Kutalmış, ortaya konulan çalışmalar ve yapılan icraatlar için tüm akademik ve idari personele teşekkürlerini sundu. Türkiye'nin değişik üniversitelerinden iki haftalığına ders, seminer, panel, ilmi çalışma ve konferans için Ahmet Yesevi Üniversitesi'nde bulunan misafir öğretim üyelerine de yapmış oldukları katkılardan ötürü teşekkürlerini ileten Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Kutalmış, Ahmet Yesevi Üniversitesi'nin akademik ve ilmi çalışmalar noktasında akademik camiada ses getiren fiiller gerçekleştirmesi ve modern üniversite standartlarını yakalaması için herkesin elinden gelen en azami gayreti sarfetmesi gerektiğini belirtti.

Ahmet Yesevi Üniversitesi'nin 2016-2017 eğitim -öğretim yılında gerçekleştirmeyi planladıkları faaliyetler hakkında da bilgi veren Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Kutalmış, yemekli toplantıdaki konuşmasının son bölümünde Ahmet Yesevi Üniversitesi doktora programını başarıyla tamamlayan öğretim görevlisi Musa Çakır'a Türkçe ve Kazakça diplomalarını takdim etti. Takdimin ardından program sona erdi.


Haber Resimleri