Ahmet Yesevi Üniversitesi Ankara eğitim fuarında

Doğru ve kaliteli eğitimi arayan öğrencilerin buluşma noktası olan Educaturk’e katılan Ahmet Yesevi Üniversitesi üniversite adaylarından yoğun ilgi gördü.

Ankara’da Congresium fuar merkezinde üniversitelerin bir araya geldiği eğitim fuarına katılan Ahmet Yesevi Üniversitesi eğitim destek uzmanlarıyla üniversite adaylarına bilgi verdi ve aday üniversite öğrencilerine üniversiteyi tanıttı. Fuarda üniversitenin standını Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, TÜRTEP Başkanı Prof. Dr. Halil İbrahim Bülbül, Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Bekir Buluç ve Genel Sekreter Ahmet Zengin de ziyaret etti.

Eğitim kurumlarının bir araya gelerek üniversite adaylarına kendilerini tanıtmalarının önemine vurgu yapan Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, “Tanıtım bizim için çok önemli. Tercih dönemlerinde eğitim destek uzmanı kadromuzla Türkiye’nin hemen her ilindeki eğitim fuarlarına katılarak üniversitemizi tanıtıyoruz. Ahmet Yesevi Üniversitesini gelecekteki muhtemel öğrencilerimize en iyi şekilde tanıtıyoruz. Ankara’daki Eğitim alanında en önemli fuarlardan biri olan Educaturk’te de üniversite adaylarından standımızda yoğun bir ilgi gördük.” diye konuştu.


Haber Resimleri