Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı, Başkanlık personeli ile yemekte bir araya geldi

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız Mütevelli Heyet Başkanlığı personeli ile öğle yemeğinde buluştu. Kurum yemekhanesinde verilen öğle yemeğine, TÜRTEP Başkanı Prof. Dr. Halil İbrahim Bülbül ve TÜRTEP Genel Sekreter Kazım Şenses de katıldı.

Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız göreve gelişinin 1. Yılı münasebetiyle Başkanlık personeline yaptığı konuşmasında, UNESCO 2016 Hoca Ahmet Yesevi Yılında düzenlenen etkinlikler kapsamında yoğun bir çalışma yılı geçirdiklerini, bu yıl özveriyle çalışan tüm personele teşekkürlerini iletti. Üniversitenin ismini taşıdığı Hoca Ahmed Yesevi’ye yakışır güzel hizmetler yaptığını ve önümüzdeki yıllarda da bu hizmetlerin artarak devam edeceğini dile getirdi.

Yesevi Sanat Topluluğu Sanat Yönetmeni Elmira Şenduran, Kıbrıs’ta katıldıkları 20. Uluslararası Kültür Sanat Festivali nedeniyle Güzelyurt Belediye Başkanlığının Teşekkür Belgesini Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız’a takdim etti.

Yemekte söz alan personeller de Ahmet Yesevi Üniversitesi olarak UNESCO 2016 Hoca Ahmet Yesevi Yılında düzenlenen etkinlikler çerçevesinde yoğun bir süreçte, başarılı şekilde çalışmaya gayret ettiklerini belirterek kendilerine gösterdikleri ilgiden dolayı Mütevelli Heyet Başkanına teşekkür ettiler.


Haber Resimleri