Mütevelli Heyet Başkanı başkanlık çalışanları ile yemekte buluştu

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Başkanlık çalışanları ile yemekte buluşma geleneğini devam ettirerek, öğle yemeğinde kurum çalışanları ile buluştu.

Başkanlık çalışanları ile her fırsatta bir arada olmayı geleneksel hâle getiren Mütevelli Heyet Başkanı, Üniversitemiz ve Başkanlıktaki son gelişmeler hakkında çalışanlara bilgi verdi. Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız,  2016 yılının UNESCO tarafından Hoca Ahmet Yesevi Yılı ilan edilmesiyle birlikte, Başkanlık olarak adını taşıdığımız Ahmet Yesevi’ye yakışır bir yıl geçirildiğini söyledi.

Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, 2016 yılının kurumumuz için verimli bir yıl olduğunu vurgulayarak, bu çalışmaların ve faaliyetlerin yürütülmesi için gerekli desteği önümüzdeki yıllarda da çalışanlardan beklediğini sözlerine ekledi.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle kurum çalışanları adına Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız ile TÜRTEP Başkan Yardımcısı Doç Dr. Bekir Buluç’a çiçek takdim edildi ve öğretmenler günü kutlandı.

Yemeğin ardından çalışanlara söz veren Yıldız, personelin isteklerini ve 2016 yılı değerlendirmelerini dinledi. Yemek sonunda Yıldız, Ahmet Yesevi Üniversitesi çalışanlarına özverili çalışmalarından ve Avrasya Düşünce Kuruluşları Buluşmasına katkılarından dolayı teşekkür etti.


Haber Resimleri