MİNİ ANKET
Üniversitemiz Uzaktan Eğitim Programları arasında mevcutların dışında hangi yüksek lisans programının açılmasını istersiniz?

Katılımınız için teşekkür ederiz.
Sonuçlar yeterince oylama yapıldıktan sonra yayınlanacaktır

Avrasya Ekonomik İlişkiler Derneği Yönetim Kurulu Mütevelli Heyet Başkanını ziyaret etti

Avrasya Ekonomik İlişkiler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eren, Genel Sekreter Beşir Var ile Yönetim Kurulu Üyeleri Kemal Kurnaz, Ebubekir Kipel ve Ahmet Coşkun, Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız’ı ziyaret etti.

Ziyarette Ahmet Yesevi Üniversitesi ile Avrasya Ekonomik İlişkiler Derneği arasında yapılabilecek ortak işbirliği faaliyetleri görüşüldü.

Avrasya Ekonomik İlişkiler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eren, Prof. Dr. Musa Yıldız’a Türkiye ile Kazakistan arasındaki ekonomik, sosyal ve kültürel ilişkilerin geliştirilmesi istikametinde yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı plaket takdim etti.

Ziyaret sonunda Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Avrasya Ekonomik İlişkiler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve üyelerine başta Dîvân-ı Hikmet olmak üzere Ahmet Yesevi Üniversitesinin yayınlarından hediye etti.


Haber Resimleri