HAZIRLIK FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ İNGİLİZCE KULÜBÜ KAPSAMINDA PRATİK YAPIYOR

 

Ahmet Yesevi Üniversitesi Hazırlık Fakültesi İngilizce Bölümü tarafından düzenli olarak yürütülen İngilizce pratik amaçlı gösterilerden bir yenisi daha gerçekleşti. Kentav Yerleşkesi Konferans Salonunda gerçekleşen programa, Hazırlık Fakültesi Dakanı Dr. Mustafa Canbaz, öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldılar.

Öğrencilerin daha iyi İngilizce öğrenmelerini sağlamak için İngilizce kulübü kapsamında hazırlanan programda şarkılar, çeşitli skeçler, yarışmalar ve tiyatro gösterileri yer aldı. Aynı zamanda İngilizce Bölümü kapsamında faaliyet gösteren ve sorumluluğunu İngilizce Okutmanı Mahmut Kayaaltı’nın yürüttüğü “Speaking Clup” öğrencilerine katılım sertifikaları Dr. Mustafa Canbaz tarafından takdim edildi.

Hazırlık Fakültesi Dekanı Dr. Mustafa Canbaz akademik ve bilimsel faaliyetler kadar fakülte olarak kültürel ve sosyolojik aktivitelere de önem verdiklerini belirterek, eğitim-öğretim yararına olabilecek her türlü çalışmaların destekçisi olduklarını vurguladı ve öğrencilerin dil öğrenmelerine yönelik faaliyetlerin sürekli olarak devam edeceğini ifade etti.

Programın sonunda Dekan Dr. Mustafa Canbaz, İngiliz Dili Bölümü öğretim görevlilerine ve programda emeği geçen herkese teşekkür etti.


Haber Resimleri