Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı, Başkanlık personeli ile yemekte bir araya geldi

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız Mütevelli Heyet Başkanlığı personeli ile öğle yemeğinde buluştu. Kurum yemekhanesinde verilen öğle yemeğine, TÜRTEP Başkanı Prof. Dr. Halil İbrahim Bülbül ve Genel Sekreter Ahmet Şevki Zengin de katıldı.

Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız göreve yaptığı konuşmasında, UNESCO 2016 Hoca Ahmet Yesevi Yılında düzenlenen etkinlikler kapsamında yoğun bir çalışma yılı geçirdiklerini, bu yıl özveriyle çalışan tüm personele teşekkürlerini iletti. Üniversitenin ismini taşıdığı Hoca Ahmet Yesevi’ye yakışır güzel hizmetler yaptığını ve önümüzdeki yıllarda da bu hizmetlerin artarak devam edeceğini dile getirdi.

2016 yılı ÖSYM üniversite öğrenci yerleştirme sonuçlarında üniversitemizin başarısının geçen yıllara oranla giderek artmasından mutluluk duyduğunu dile getiren Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, üniversitemiz ve başkanlıktaki son gelişmeler hakkında çalışanlara bilgi verdi.

Yemeğin ardından çalışanlara söz veren Prof. Dr. Musa Yıldız, personelin isteklerini dinledi ve Ahmet Yesevi Üniversitesi çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.


Haber Resimleri